MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, il, ilçe ve kadın kolları üyeleri Özvatan’da rekor oyla güven tazeleyen Başkan Halit Demir’i ziyaret ettiler.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba25082134.png)
Teşkilat adına Başkan Halit Demir’i tebrik eden ve hayırlı olsun dileklerini sunan MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, ziyaretin anısına bir de hediye verdi.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba25ee17eb.png)
MHP Kayseri İl Teşkilatı ziyaret ile ilgili şu cümleleri paylaştı:“İl Başkanımız Sayın Seyit Demirezen İl Yöneticilerimiz ile birlikte Özvatan Belediye Başkanımız Halit Demire hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba25082134.png)
Teşkilat adına Başkan Halit Demir’i tebrik eden ve hayırlı olsun dileklerini sunan MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, ziyaretin anısına bir de hediye verdi.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba25ee17eb.png)
MHP Kayseri İl Teşkilatı ziyaret ile ilgili şu cümleleri paylaştı:“İl Başkanımız Sayın Seyit Demirezen İl Yöneticilerimiz ile birlikte Özvatan Belediye Başkanımız Halit Demire hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.