YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI KİRAZOĞLU KAYSERİ’DEToplantıda Kayseri’deki seçim sonuçlarının masaya yatırıldığı öğrenildi.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba14f77f29.jpg)
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba15d8b608.jpg)
Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları İl ve İlçe Yerel Yönetimler Başkanlarımız, Partimizin İl ve İlçe Belediye Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerimizin katılımıyla istişare toplantımızı gerçekleştirdik.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/04/662ba16de98f8.jpg)
Mehmet Sait Kirazoğlu Başkanımıza şehrimize gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. Kayseri Teşkilatı olarak şehrimizde gece gündüz demeden çalışmaya ve hemşehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah”