Sivas Bulvarı üzerinde meydana gelen kazada, düğün konvoyunda bulunan E.E idaresindeki araç ile H.D. idaresindeki otomobil çarpıştı. Feci kazada otomobil tramvay yoluna girerken, diğer aracın motoru yola fırladı. İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
Araçlarda bulunan 4 kişi yaralanırken, diğer otomobilin sürücüsünün kazanın ardından kaçtığı öğrenildi. Yaralılar ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis ekipleri de kazanın meydana geldiği yolda güvenlik önlemi alarak inceleme yaptı.
Kaza nedeniyle tramvay seferlerinde de bir süre aksama meydana geldi. Kazada hurdaya dönen aracın üzerinde asılı kalan "enerji" ve "biz hakkından gelemedik, artık yenge düşünsün" yazıları da dikkat çekti.Araçlar çekici ile kaldırılırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/02/65cf0cdeda1c7.jpg)
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/02/65cf0d4e4bc97.png)