İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 12-15 Şubat tarihleri arasında yapılan operasyonlarda 96 gram uyuşturucu madde, 6 adet sentetik uyuşturucu, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 8 adet fişek ele geçirildi.
Ekipler tarafından materyallere el konulurken, çalışmalarda 20 şahıs hakkında da işlem yapıldı.
Asayiş
Yayınlanma: 15 Şubat 2024 - 17:21
Narkotik polisi suça geçit vermiyor
Polis ekipleri tarafından 12-15 Şubat tarihleri arasında yapılan operasyonlarda çok sayıda suç materyali ele geçirilirken, 20 şahıs hakkında da işlem yapıldı.
Asayiş
15 Şubat 2024 - 17:21
İlginizi Çekebilir