Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde yapılan çalışmalarda, kente uyuşturucu madde getirmek isteyen bir şahıs yakalandı. Ekipler tarafından yapılan aramalarda 1 kilo 26 gram uyuşturucu madde ve 3 adet uyuşturucu hap bulundu. Bulunan uyuşturucuya el konulurken, yakalanan şahıs işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.
Asayiş
Yayınlanma: 16 Ocak 2024 - 00:00
Zehir taciri uyuşturucuyu satamadan yakalandı
Kayseri’ye uyuşturucu madde getirmek isteyen şahıs, polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucu yakalandı.
Asayiş
16 Ocak 2024 - 00:00