ESNAFLA SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ KONUŞTU“Her şeyin İYİ olacağını” söyleyen Yurdaer Şahin, Kocasinan’ı sosyal belediyecilikte tanıştıracaklarını kaydetti. Şahin, bu ziyarette ilgili şunları söyledi:
“Kocasinan İlçe Başkanımız Sayın Nazlı Özsoy Şahin, Kocasinan İlçe Teşkilatımız ve Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Yeni Mahalle’de bulunan pazar esnaflarımızı ziyaret ederek projelerimizi anlattık. Kocasinan’ı sosyal belediyecilikle tanıştırmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” .
“Kocasinan İlçe Başkanımız Sayın Nazlı Özsoy Şahin, Kocasinan İlçe Teşkilatımız ve Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte Yeni Mahalle’de bulunan pazar esnaflarımızı ziyaret ederek projelerimizi anlattık. Kocasinan’ı sosyal belediyecilikle tanıştırmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” .