AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Miraç Kandili'ne kavuşmanın huzur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Kandilimiz, kalplerimizi temizlemek, manevi yolculuğumuza daha fazla odaklanmak ve iyilikleri artırmaya vesile olsun. Bu mübarek gecede, yapacağımız duaların yüce Rabbimizin katında kabul görmesini niyaz ediyoruz. Bu vesilesiyle başta hemşehrilerim olmak üzere, milletimizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili'ni en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.”
Genel
Yayınlanma: 06 Şubat 2024 - 09:38
Üzüm'den Miraç Kandili Mesajı
AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Başta hemşehrilerim olmak üzere, milletimizin ve tüm İslam âleminin Miraç Kandili’ni en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.” dedi.
Genel
06 Şubat 2024 - 09:38
İlginizi Çekebilir