İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 2 şüphelinin kente yüklü miktarda uyuşturucu madde getireceği bilgisi üzerine harekete geçti.
Aracı tespit ederek takibe başlayan ekipler, durdurdukları aracı narkotik köpeği ile aradı. Yapılan aramada 1 kilo uyuşturucu madde ve 2 bin 899 uyuşturucu hap ele geçirildi.
Gözaltına alınan 2 şüpheli, emniyete götürüldü.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a8dd61b4e02.jpg)
Gözaltına alınan 2 şüpheli, emniyete götürüldü.