İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu tacirlerine yönelik çalışma yürüttü. 2 farklı operasyon düzenleyen ekipler, F.M.L., B.Ç., F.D., O.Ö., O.C.Ö., M.S.B. ve M.A.Y.'yi gözaltına aldı.
Yapılan incelemede O.Ö.'nün 3 ayrı suçtan aranması olduğu tespit edildi. Yapılan aramalarda ise çeşitli miktarlarda uyuşturucu madde, 2 adet ruhsatsız tabanca ve 2 adet otomatik av tüfeği ele geçirildi.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a79b5cb3eef.jpg)
Gözaltına alınan şahısların emniyetteki işlemleri sürüyor.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a79b458e8a5.jpg)
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a79b5cb3eef.jpg)
Gözaltına alınan şahısların emniyetteki işlemleri sürüyor.