Gençlere yönelik eğitimlerine devam eden Kayseri Ülkü Ocakları, bu defa iki seminer birden düzenledi. ![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a5368f6cb07.png)
Düzenlenen seminerler kapsamında gençlere ‘Sosyal Medyanın Önemi ve Doğru Kullanımı’, ‘Osmanlı’da fetih hareketleri Kızıl Elma Kavramı’ ve ‘ Medya Okur Yazarlığı ve Sosyal Medyanın Etkin Kullanımı’ hakkında seminerler verildi.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a5369e6c5e9.png)
Eğitim biriminden İbrahim Karaca ve Basın Yayın Biriminden Hayrettin Türktekin’in tarafından düzenlenen eğitimler teşkilatında katılımıyla gerçekleşti.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a5368f6cb07.png)
Düzenlenen seminerler kapsamında gençlere ‘Sosyal Medyanın Önemi ve Doğru Kullanımı’, ‘Osmanlı’da fetih hareketleri Kızıl Elma Kavramı’ ve ‘ Medya Okur Yazarlığı ve Sosyal Medyanın Etkin Kullanımı’ hakkında seminerler verildi.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a5369e6c5e9.png)
Eğitim biriminden İbrahim Karaca ve Basın Yayın Biriminden Hayrettin Türktekin’in tarafından düzenlenen eğitimler teşkilatında katılımıyla gerçekleşti.