Kayseri Süper Amatör Küme’de normal sezon tamamlandı. Normal sezonun ardından gözler Play-Off ve Play-Out maçlarına çevrildi. Hafta sonu oynanan son maçların ardından 2 grupta 6 takım lige veda etti. A Grubu'nda Sarıoğlan Belediyespor, Kocasinan Ülküspor ve Kocasinan Yemlihaspor küme düşen takımlar olurken B Grubu'nda ise Sosun Birlikspor, Belsinspor ve Altındağ Akkışlaspor küme düşen takımlar oldu.
A Grubu'nu altıncı sırada tamamlayan Kayseri Yolspor ile B Grubu'nu yedinci sırada tamamlayan İsmail Okumuş FK arasında oynanacak olan Play-Out maçını kaybeden bir takımda lige veda edecek.
Spor
Yayınlanma: 19 Şubat 2024 - 10:32
Süper Amatör'de düşenler belli oldu
Kayseri Süper Amatör Küme’de normal sezonun ardından küme düşen takımlar belli oldu.
Spor
19 Şubat 2024 - 10:32
# Süper Amatör Küme# Play-Off# Play-Out# Sarıoğlan Belediyespor# Kocasinan Ülküspor# Kocasinan Yemlihaspor# Sosun Birlikspor# Belsinspor# Altındağ Akkışlaspor# Süper Amatör Küme’de düşenler
İlginizi Çekebilir