Saadet Partisi Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mahmut Arıkan, Melikgazi Belediye Başkan adayı Baki Coşkun ve Kocasinan Belediye Başkan adayı Recep Güngör ile birlikte 14 Mayıs Seçimlerinde birlikte çalıştıkları Türkiye Gönüllüleri Kayseri Temsilcileri ile bir araya geldi.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Arıkan görüşmeyi, “Adaletli bir Türkiye için gönüllü olarak özverili bir şekilde mücadele eden kıymetli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadeleriyle paylaştı.
Siyaset
Yayınlanma: 17 Mart 2024 - 15:28
SP'li Başkan Adayları Türkiye Gönüllüleri ile buluştu
Saadet Partili Belediye Başkan adayları Türkiye Gönüllüleri Kayseri Temsilcileri ile bir araya geldi.
Siyaset
17 Mart 2024 - 15:28
İlginizi Çekebilir