Snowboard Türkiye Şampiyonası 16-18 Mart 2024 tarihleri arasında 15 ilden 160 sporcunun katılımı ile Erciyes, Hacılar Kapı'da düzenlendi. Şampiyonada mücadele eden Kayseri takımı 8 bin 543 puan ile birinci Erzurum 5 bin 773 puan ile ikinci, Eskişehir 5 bin 737 puan ile üçüncü oldu.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/03/65f94f35256e9.jpg)
Şampiyona sonucunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto ve Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı tarafından takdim edildi
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/03/65f94f35256e9.jpg)
Şampiyona sonucunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto ve Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı tarafından takdim edildi