Arıkan Yoğun İlgiyle Karşılandı
Sarıoğlan’da yoğun katılımlı bir miting gerçekleştiren Arıkan ,”1 Nisan'da Milli Görüş Belediyeciliği'ne, Sn. Fatma Yıldız'la kavuşacağına inandığımız Sarıoğlan’da hemşehrilerimizin yoğun katılımı ile miting gerçekleştirdik.
Teşekkürler Sarıoğlan…” dedi.
Sarıoğlan’ın ardından Bünyan’a ziyaret gerçekleştiren Arıkan, buradan Bünyan Belediye Başkan adayı Muhammed Emir Taşçı ile birlikte Karakaya'da vatandaşla buluştu.Ziyarete Arıkan’ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:
“Bünyan Belediye Başkan adayımız Sn. Muhammed Emir Taşçı ile birlikte Karakaya'da hemşehrilerimizle buluştuk.
Bünyan'a değişiklik çok iyi gelecek...”
Sarıoğlan’da yoğun katılımlı bir miting gerçekleştiren Arıkan ,”1 Nisan'da Milli Görüş Belediyeciliği'ne, Sn. Fatma Yıldız'la kavuşacağına inandığımız Sarıoğlan’da hemşehrilerimizin yoğun katılımı ile miting gerçekleştirdik.
Teşekkürler Sarıoğlan…” dedi.
Sarıoğlan’ın ardından Bünyan’a ziyaret gerçekleştiren Arıkan, buradan Bünyan Belediye Başkan adayı Muhammed Emir Taşçı ile birlikte Karakaya'da vatandaşla buluştu.Ziyarete Arıkan’ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı:
“Bünyan Belediye Başkan adayımız Sn. Muhammed Emir Taşçı ile birlikte Karakaya'da hemşehrilerimizle buluştuk.
Bünyan'a değişiklik çok iyi gelecek...”