Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı kazım yücel her alanda vatandaşın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Talas’ta semt pazarına giden Kazım Yücel, vatandaşlarla pazardaki fiyatlar ve mahalle sorunlarını konuştu. İyi Parti’den Kayseri
Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Kazım Yücel, seçim çalışmalarını gece gündüz
demeden sürdürüyor. Talas Belediye Başkan adayı Göker Gözütok ile partisinin Talas ilçe
Başkanı İskender Akalın ve bazı partililerle Talas’da vatandaşın sorunlarını dinleyen Kazım Yücel, semt pazarında fahiş fiyat ve mahalle sorunlarıyla ilgili bilgi alış verişinde bulundu. “Kayseri’yi İYİ Belediyecilik ile tanıştıracağız” diyen Kazım Yücel, vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı. “ Aklın Yolu Bir” sloganıyla seçim çalışmaları yapan Kazım Yücel, seçildikleri takdirde Kayseri’de hizmet almayan yer bırakmayacaklarını kaydetti.
Siyaset
Yayınlanma: 24 Ocak 2024 - 16:58
Kazım Yücel Pazarda Vatandaşı Dinledi
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kazım Yücel her alanda vatandaşın sorunlarını dinlemeye devam ediyor.
Siyaset
24 Ocak 2024 - 16:58
İlginizi Çekebilir