Çanakkale Anafartalar Spor Salonu’nda gerçekleşen ve 51 ilden 353 sporcunun mücadele ettiği Türkiye Şampiyonasında mücadele eden Kayserili sporculardan Gençler B 81 kg da Raşit Efe Eslik Türkiye şampiyonu olurken, Gençler B kategorisinde 86 kg da Bedirhan Kaya Türkiye ikincisi, Gençler A 86 kg da Habincan Taşçı üçüncü, Gençler B 73 kg da Hüseyin Yıldırım üçüncü oldu.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a635e08754b.jpg)
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalyaları verildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri’ye madalyayla dönen sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/65a635e08754b.jpg)
Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalyaları verildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Kayseri’ye madalyayla dönen sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.