İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kazım Yücel , Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin ve parti teşkilatı Fevzi Çakmak Mahallesi’ni ziyaret etti.
İyi Partililer burada gençlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Gençlerin sorunlarını dinleyen ve projelerindne bahseden Yücel paylaşımında, “Kocasinan Belediye Başkan Adayımız Sn. Yurder Şahin ve teşkilatımız ile birlikte Fevzi Çakmak mahallemizdeki gençlerimizle bir araya gelerek sorunları dinleyip, projelerimizi anlattık” ifadelerine yer verdi.
Siyaset
Yayınlanma: 27 Mart 2024 - 14:57
İYİ Partililer gençlerle buluştu
İYİ Parti heyeti Fevzi Çakmak mahallesi ziyaret ederek gençlerle buluştu.
Siyaset
27 Mart 2024 - 14:57
İlginizi Çekebilir