Ataş ve Gözütok burada vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi, yaklaşan yerel seçimler öncesi desteklerini talep etti. Dursun Ataş ziyarete yönelik “Başakpınarlı hemşerilerimize gösterdikleri teveccühten dolayı teşekkür ederiz.” dedi.
Gözütok ise “Kayseri Milletvekimiz Dursun Ataş ve ilçe teşkilatımız ile birlikte Başakpınar Mermerciler Derneği’ni ziyaret ettik. Mahalle sorunları üzerine sorunları dinledik ve sorunları çözecek olan projelerimizi anlattık. Dernek Başkanı Sn. Şükrü Erbaş’a ve Başakpınarlı vatandaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.” İ fadelerini kullandı.
Siyaset
Yayınlanma: 26 Şubat 2024 - 13:43
İyi Parti'den Mermerciler Derneği'ne ziyaret
İyi Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Talas Belediye Başkan Adayı Göker Gözütok ile Başakpınar’da Mermerciler Derneği’ni ziyaret etti.
Siyaset
26 Şubat 2024 - 13:43
İlginizi Çekebilir