CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in çağrısı sonucunda Kocasinan teşkilatında üye çalışmalarının sürdüğünü belirten Aşkın Genç, şunları söyledi: “Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’in gençlere yapmış olduğu çağrının ardından genç arkadaşlarımız partimize üye olmak, Atatürk’ün partisinde mücadele etmek için akın akın gelmeye devam ediyor.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/05/6640c54f3e0b9.jpg)
Kocasinan İlçe Başkanımız Sn. Barış Özdemir ile partimize üye olan genç arkadaşlarımızın üye formlarını doldurup rozetlerini taktık. Gücümüze güç katan Ayça Öztürk kardeşimize tekrar hoş geldin diyorum. Hoş geldiniz arkadaşlar; birlikte çalışacak, hakça bir düzeni birlikte kuracağız”
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/05/6640c54f3e0b9.jpg)
Kocasinan İlçe Başkanımız Sn. Barış Özdemir ile partimize üye olan genç arkadaşlarımızın üye formlarını doldurup rozetlerini taktık. Gücümüze güç katan Ayça Öztürk kardeşimize tekrar hoş geldin diyorum. Hoş geldiniz arkadaşlar; birlikte çalışacak, hakça bir düzeni birlikte kuracağız”