Erciyes Kayak Merkezi Tekir Pisti'nde yerli ve yabancı turistler meşaleli gece kayağı yaptı. Yeni yılı meşalelerle kayarak karşılayan turistlere Erciyes AŞ Pist Güvenlik Ekibi ile Snow Akademi Kayak Okulu eğitmenleri eşlik etti. Zirvede havai fişekler de patlatıldı.
Yerel
Yayınlanma: 01 Ocak 2024 - 11:07
Erciyes'te 2024 meşaleler ile karşılandı
Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden olan Erciyes Kayak Merkezi'nde turistler, yeni yılı meşalelerle kayarak karşıladı.
Yerel
01 Ocak 2024 - 11:07