İl Başkanı Fatih Üzüm ve Genel Başkan Vekili Elitaş’ın katılımıyla S.K.M. İstişare toplantısı yapıldı. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugün gerçekleştireceği ziyaret ve 31 Mart Seçimleri çalışmaları değerlendirildi.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/03/65faf7e905d06.jpg)
Elitaş ve Üzüm görüşme sonrasında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, İlçe Başkanı Tayyar Şahin, Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Mustafa Palancıoğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayları ile birlikte Serbest Bölgede Faaliyet gösteren Milenyum Metal'i ziyaret ederek İbrahim Tetik ve Metin Kantarcı ile de bir süre sohbet etti.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/03/65faf7e905d06.jpg)
Elitaş ve Üzüm görüşme sonrasında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, İlçe Başkanı Tayyar Şahin, Belediye Başkan Adayı Doç.Dr.Mustafa Palancıoğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayları ile birlikte Serbest Bölgede Faaliyet gösteren Milenyum Metal'i ziyaret ederek İbrahim Tetik ve Metin Kantarcı ile de bir süre sohbet etti.