İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, DEAŞ silahlı terör örgütü ile irtibatlı şahısların faaliyetlerinin tespit ve deşifresine yönelik çalışma yürüttü.
'Terör örgütüne üye olmak' suçundan aranan yabancı uyruklu 4 şüphelinin kentte olduğunu tespit eden ekipler, özel harekat polislerinin de katılımı ile operasyon düzenledi.
Operasyonda 4 şüpheli kıskıvrak yakalanırken, yapılan aramalarda ele geçirilen dijital materyallere de el konuldu.Gözaltına alınan şüpheliler emniyete götürüldü.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/659e8f3d06c94.jpg)
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/659e8f5966d14.jpg)