Kayseri’nin nüfus yoğunluğu bakımından en büyük, Türkiye’nin ise 7. büyük mahallesi
olan Mevlana’ya kurulan Şeffaf Oda’da Başkanla Baş Başa uygulaması dikkat çekmeye devamediyor. Şeffaf Odaya gelen Milletvekili Çopuroğlu, burada Başkan Yalçın ile birlikte
vatandaşlardan gelen talepleri dinledi. Taleplerin ardından değerlendirmede bulunan
Çopuroğlu, Şeffaf odanın çok başarılı bir uygulama olduğunu belirterek Başkan Yalçın’ı tebriketti.![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/659669a51f5a3.jpg)
Sahada Elimiz Kolaylaşıyor
Şeffaf Oda uygulamasının vatandaşlardan gelen talepleri karşılama noktasındaki
başarısına dikkat çeken Milletvekili Çopuroğlu, konuşmasına şöyle devam etti: “Şeffaf Oda’daBaşkanla Başbaşa programının 103. haftasına biz de iştirak ettik. İlçemizin meydanında, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde böyle içi dışı şeffaf olan bir atmosferde vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek bizim sahada elimizi kolaylaştırıyor.
Onun için size teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız buraya bir devlet kapısı olarak geliyorlar, bu çerçevede vatandaşlarımızın taleplerinin hayata geçmesinden hem vatandaşlar mutlu oluyor hem de biz mutlu oluyoruz.Türkiye Yüzyılı’nın ikinci döneminde de hep birlikte bu hizmetleri arttırarak sürdürmeyi murat ediyoruz. Ben Kayserili hemşehrilerimin nezdinde başkanımıza teşekkür ediyorum.
Burada taleplerle ilgili tek tek not alınıyor ve bu notlar yerine getirilince talep eden kişiye de geri bilgilendirme yapılıyor. Bunun çok kıymetli olduğu bilincindeyiz. Bu hizmetlerin artmasını daAllah nasip etsin.” Daha sonra Vekil Çopuroğlu ve Yalçın, Mevlâna Meydanını dolaşarak burada bulunan vatandaşlarla sohbet etti.Genç Ofis’e de uğrayan ikili, gençlerle sohbet edip çeşitli konularda fikir teatisinde bulundu.
olan Mevlana’ya kurulan Şeffaf Oda’da Başkanla Baş Başa uygulaması dikkat çekmeye devamediyor. Şeffaf Odaya gelen Milletvekili Çopuroğlu, burada Başkan Yalçın ile birlikte
vatandaşlardan gelen talepleri dinledi. Taleplerin ardından değerlendirmede bulunan
Çopuroğlu, Şeffaf odanın çok başarılı bir uygulama olduğunu belirterek Başkan Yalçın’ı tebriketti.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/659669a51f5a3.jpg)
Sahada Elimiz Kolaylaşıyor
Şeffaf Oda uygulamasının vatandaşlardan gelen talepleri karşılama noktasındaki
başarısına dikkat çeken Milletvekili Çopuroğlu, konuşmasına şöyle devam etti: “Şeffaf Oda’daBaşkanla Başbaşa programının 103. haftasına biz de iştirak ettik. İlçemizin meydanında, herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde böyle içi dışı şeffaf olan bir atmosferde vatandaşlarımızın taleplerine cevap vermek bizim sahada elimizi kolaylaştırıyor.
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/659669b7416c4.jpg)
![](https://www.kayserigazetesi.com/images/files/2024/01/659669ccbec45.jpg)