Bünyan Belediyesi ekiplerimizce ilçe genelinde belirlenen noktalara halkın kullanımı için yeni cam duraklar, salıncaklar ve banklar kuruldu. Halkın talebi üzerine talimat verildiğini belirten Başkan Altun, ''Halkımızın talebi üzerine ilçemiz genelindeki belirlediğimiz çok sayıda noktaya yeni cam durakların, bankların ve salıncakların kurulumunu tamamladık. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun'' ifadelerini kullandı.
Yerel
Yayınlanma: 30 Aralık 2023 - 15:45
Bünyan'da bank, cam durak ve salıncaklar kuruldu
Bünyan'da belirlenen noktalara bank, cam durak ve salıncaklar kuruldu.
Yerel
30 Aralık 2023 - 15:45