Geçtiğimiz yıl ilçe merkezinde asfalt atılmadık yer bırakmayan Bünyan Belediyesi 2024'e hızlı başladı.Kış aylarında yağışsız havayı fırsata çeviren Bünyan Belediyesi ilçe genelinde asfalt çalışmalarını sürdürüyor.Musaşeyh, Kösehacılı, İğdecik, Kahveci, Karacaören, Pirahmet, Koyunabdal bağlantı yolları ve Sümer Mahallesinden sonra asfalt çalışmaları Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun'un talimatı ile Gergeme-Sanayi Sitesi bağlantı yolunda devam ediyor.
Yerel
Yayınlanma: 09 Ocak 2024 - 17:26
Bünyan'da asfalt çalışmaları son hız devam ediyor
Bünyan'da uzun süredir vatandaşların talep ettiği Gergeme-Yeni Sanayi yan yolunda asfalt çalışmaları başladı.
Yerel
09 Ocak 2024 - 17:26