Ziyaretle ilgili Ak Parti İl Başkanı Fatih Üzüm şu açıklamayı yaptı:“Keykubat Pazar Yerini Ziyaret ettik
Melikgazi Belediye Başkan Adayımız Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi İlçe Başkanımız Tayyar Şahin ile birlikte Keykubat Pazar yerini ziyaret ederek hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Pazarcı esnafımıza hayırlı bereketli kazançlar diliyoruz.
#HazırızKararlıyız #KayseriYüzyılı”
Melikgazi Belediye Başkan Adayımız Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi İlçe Başkanımız Tayyar Şahin ile birlikte Keykubat Pazar yerini ziyaret ederek hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Pazarcı esnafımıza hayırlı bereketli kazançlar diliyoruz.
#HazırızKararlıyız #KayseriYüzyılı”